7-ZONE čiužinys, 140x200 cm (21 cm)

7-ZONE čiužinys, 140x200 cm (21 cm)

7-ZONE čiužinys, 140x200 cm (21 cm)

  • Prekės kodas: 1035
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 252.00€

  • Be PVM:252.00€

Šis čiužinys naudoja naujausias vokiečių inžinerijos įkvėptas technologijas - profiliuotų FOAM serijos čiužiniai pasižymi išskirtiniu patogumu naudotis, ilgaamžiškumu ir tinkama ventiliacija. Jų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės žaliava, tinkamomis sąlygomis sujungtas su saugiais vandens klijais. Optimalus poliuretano putų pritaikymas yra gero čiužinio paslaptis ir atitinka naujausius gydytojų ir ekspertų rekomenduojamus miego standartus.

Didelis čiužinių su profiliuota „FOAM“ technologija su „ 7 stef“ sistema pranašumas yra tinkamas jų vėdinimas, o specialiai profiliuotos zonos teigiamai veikia miego komfortą, stimuliuoja ir turi masažo savybių . Kita čiužinio pusė taip pat buvo pagaminta naudojant putplasčius, pagamintus profiliuoto FOAM technologijoje, todėl nereikia atsisakyti masažo savybių, kai naudojame kitą čiužinio pusę (nes reikia atsiminti, kad ekspertai rekomenduoja kas šešis mėnesius čiužinį pasukti į kitą pusę). Nepriklausomai nuo naudojamos pusės, čiužinys poilsio metu palaiko idealią miego padėtį ir teisingas kūno formas.

Čiužinio šerdis yra „Pocket“ sistema, pagaminta naudojant „ extenHard“ technologiją . Toks čiužinys užtikrina ilgaamžiškumą ir tinkamą pritaikymą prie mūsų kūno svorio. Naudotos kišeninės spyruoklės padalina čiužinį į 7 skirtingo kietumo zonas. Ši sistema laikoma optimalia dėl žmogaus kūno anatomijos. Kiekviena iš zonų yra pritaikyta tam tikram kūno fragmentui, nes kiekvienai iš jų reikia skirtingos atraminės jėgos gulint. Be to, dėl spyruoklių sujungimo nebuvimo kiekviena iš jų veikia nepriklausomai nuo kitų, todėl pašalinamas didelių paviršių lenkimo mažame plote poveikis. Kišeninės spyruoklės padaro,kad bet koks sukimasis, susvyravimas kito žmogaus nepalies. Taip pat neatsižvelgiant į galimą svorio skirtumą!


Produkto savybės:

Dėl abiejų pusių profiliuotų putų naudojimo abi pusės turi masažo savybes.
Tvirtas standartinis sunkus dygsniuotas užvalkalas yra užsegamas užtrauktuku.
Dvišalios septynios zonos labai elastingos putų poliuretano, pagamintas technologijų profiledFOAM suteikia tinkamą prigludimą prie kūno formos.
Čiužinys turi 7 kietumo zonas, užtikrinančias optimalią miego padėtį ir taško elastingumą.
Kišeninės spyruoklės, kiekvienoje iš specialių ypač lanksčios medžiagos buferinių zonų, iš viso daugiau kaip 289 spyruoklės / m2, pagamintos naudojant „ extenHard“ technologiją 7 zonų sistemoje.
Dvipusė veltinio tarpinė padidina čiužinio patvarumą, atskiria spyruoklę ir putplasčio įdėklą.
Produktas skirtas naudoti iš abiejų pusių.

Medžiaga: OP1 profiliuotas iš abiejų pusių.
Dydis: 140x200 cm | Aukštis: 20~21 cm
Kietumas : H3Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
Susijusios prekės