KOMFORT Medium čiužinys, 160x200 cm (20 cm)

KOMFORT Medium čiužinys, 160x200 cm (20 cm)

KOMFORT Medium čiužinys, 160x200 cm (20 cm)

  • Prekės kodas: 1034
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 172.00€

  • Be PVM:172.00€


1. ANTI alerginė danga
Trisluoksnis dygsniuotas užvalkalas, susiūtas 360 laipsnių užtrauktuku, kad būtų galima lengvai nuimti, ir skalbti 30 ° C temperatūroje. Jis buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės pirmosios klasės hipoalerginių medžiagų. Viršūje naudojami įspaudai, kurie suteikia estetiką ir išskirtinį vaizdą. Medžiagos, iš kurios pagaminta danga, struktūra sukelia išskirtinį minkštumą, tinkamą ventiliaciją ir tinkamą oro cirkuliaciją. Atsparus nešvarumams, neblunka.Sudėtis: poliesteris: 100%

2. ORO KONDICIONAVIMO PLUOŠTAI
Iš vienos pusės buvo uždėtas oro kondicionieriaus pluošto sluoksnis. Pasižymi prakaito absorbcijos savybėmis, palaiko optimalią kūno temperatūrą. Suteikia čiužiniui tinkamą elastingumą ir purumą.

3. POLIURETANINIS PUTPLASTIS
Aukštos kokybės poliuretano putos su padidintu lankstumu pasižymi dideliu atsparumu deformacijoms. Jis suteikia pakankamą elastingumą, yra kvėpuojantis ir elastingas. Porėta struktūra teigiamai veikia kraujotaką miego metu.

4. APMUŠALO ATSKIRIMAS
Apmušalų skyriklis, paprastai žinomas kaip fic, stangrina ir sustiprina visą čiužinio struktūrą. Atskiria spyruoklinės kišenės sluoksnį nuo putplasčio sluoksnio. Dėl kompaktiškos ir tvirtos konstrukcijos jis padidina čiužinio tarnavimo laiką. Jis pasižymi dideliu lankstumu.

5. 9 ZONŲ KIŠENINĖS SPYRUOKLĖS
Spyruoklės pagamintos iš 9 zonų technologijos, kurių kiekvienos kietumas yra skirtingas ir tinka palaikyti skirtingas kūno dalis. Spyruoklės yra viena nuo kitos nepriklausomos, todėl kiekvienas miegantysis nepajus diskomforto dėl kito žmogaus pasisukimo. Spyruoklės buvo pagamintos naudojant „DoubleHard“ technologiją, naudojant dvigubą kietinimą iš aukštos anglies vielos, užtikrinančią daugiau nei 50% ilgesnį tarnavimo laiką.

Papildomas informacija: Antialerginė,priešgrybelinė,dygsniuota medžiaga,nuimamas užvalkalas.

Dydis: 160x200 cm | Aukštis: 20 cm
Kietumas: Viršutinis: H3-vidutinio kietumo. Apačia: H3-vidutinio kietumo.
Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus