Čiužinys AirLift 7- 160x200cm

Čiužinys AirLift 7- 160x200cm

Čiužinys AirLift 7- 160x200cm

  • Prekės kodas: 1045
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 275.00€

  • Be PVM:275.00€

Produkto aprašymas:

Mes siūlome čiužinius, sukurtus išrankiausiems klientams. „NoGlue“ serijos produktai pasižymi aukštos kokybės hipoalerginiu audiniu, turinčiu didelę bazinę masę, ir užsegamu užtrauktuku. Gamybos procese naudojame tik sertifikuotas ekologiškas žaliavas, atitinkančias griežtus kokybės ir saugos standartus.

Čiužinio šerdis pagaminta iš dviejų tipų ypač lanksčių poliuretano putų. Abu sluoksniai yra didelio tankio putos (iki 30 kg / m3), tačiau skiriasi kietumo laipsniu. Jų didelis tankis daro teigiamą poveikį visos struktūros patvarumui ir stabilumui, be to, dėl to čiužinys geriau tinka kūnui. Šerdyje elementai buvo sujungti naudojant „DoveTail“ metodą.

Čiužinys buvo profiliuotas iš abiejų pusių, jo dėka jis suteikia daug didesnį komfortą nei tradiciniai putplasčio ir spyruokliniai čiužiniai. Kontūrinių putų apdirbimas daro teigiamą poveikį gaminio vėdinimui. Rezultatas - nepriekaištinga oro cirkuliacija miego metu per atitinkamus oro kanalus, o 7 zonų sistema idealiai tinka žmogaus kūno anatomijai. Viršutinis čiužinio sluoksnis yra malonus, aukštos kokybės čiužinio audinys.


Dėl visų mūsų paminėtų savybių ir patrauklios kainos šis čiužinys yra puiki alternatyva tradiciniams kišeniniams ir putplasčio čiužiniams.

Galima naudoti iš abiejų pusių.

Aukštis: 23 cm | Kietumas:H3
Gaminiui suteikiama 2 metų garantija.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus